proč nakupovat u nás
 • 99 % zákazníků by doporučilo obchod svým známým
 • 100% zákazníků dorazilo zboží v pořádku
 • 98% zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
 • 94 % zákazníků dorazilo zboží do 3 dnů
 • možnost vrácení zboží do 21-ti dnů místo zákonných 14-ti
 • ověření expirace zboží na dotaz
 • nabídka čítající bezmála 20.000 položek
 • férové ceny
 • pružná komunikace a odborné poradenství
 • přesné informace o datu dodání zboží
 • poštovné zdarma už nad 500 Kč
 • přehledně zpracovaný a logicky řešený katalog zboží
 • síť výdejních míst a vlastní rozvoz Praha, Liberec, Jablonec nad Nisou

 

Aktuální hodnocení od našich zákazníků i recenze našeho obchodu, si můžete prohlédnout na       Heuréka

Dopisy

Emailová komunikace s paní Bláhovou z Purina Nestle - Friskies (nejedná se o divizi Purina ProPlan!). Předkládám ji v časovém sledu, bez jakýchkoliv úprav. Omlouvám se za smyšlení alergického psíka, který nám měl pomoci v osvětlení složení krmiva.


 

Dobrý den, na stránkách Friskies.cz píšete, že vaše krmiva jsou vyrobena z kvalitního masa, bohužel jsem se však nedozvěděl, kolik procent masa v granulích je. Zajímá mě varianta adult pes a adult kočka. Zároveň by mě zajímalo, kde a za jakých podmínek jsou zvířata na maso do granulí chována. Zdvořile děkuji za informace.

 S pozdravem a přáním hezkého dne Pavel Kadič.


Dobry den pane Kadici,

obsah masa je výrobním tajmstvím a zveřejnit je možné pouze to, co je uvedeno na obale, složky na obale se uvádí v sestupném pořadí, té na prvním místě je tedy ve výrobku největší množství atd....

Co se týče druhé části otázky, naše výrobky se vyrábí pouze ze surovin, které se používají stejně tak i pro lidstou spotřebu, jsou v souladu s legislativními požadavky na suroviny a pravidelně kontrolovány příslušnými legislativními orgány.

Věřím, že moje odpovědi jsou pro Vás dostačující a nadále zachováte přízen našim výrobkům Nestle Purina.

Krasne proziti vanocnich svatku
 Kamila Blahova


Dobrý den, bohužel dostačující nejsou v žádném případě. Odvolávat se na výrobní tajemství, pokud deklarujete kvalitní maso, mi přijde více než podivné.
Co se druhé části otázky týká, zajímá mne, kde a jak jsou zvířata chována. Čím jsou krmena a za jakých podmínek žijí. Zda jsou ve volných chovech, nebo klecových atd.
 Pevně věřím, že odpovědi na své otázky dostanu přímo od Vás, jako zástupce Puriny. Pavel Kadič.


Dobrý den pane Kadiči

obsah masa závisí na surovině, není vždycky 100% stejný, proto deklarujeme pouze krmnou skupinu. Bohužel více informací nemám, ani nebudu mit k dispozici. Přesná receptura je skutečně výrobní tajemství.

Co se týče zvířat, vyrábíme v několika fabrikách a odebíráme od různých dodavatelů masa, jedinné co Vám můžeme zaručit je, že naši dodavetelé jsou ověření a že jejich suroviny se používají i pro lidskou spotřebu...

S úctou
 Kamila Bláhová


Dobrý den, díky za Vaši odpověď. Jedná se o to, že pes má alergii na určité typy proteinu. Proto se mu snažíme vybírat krmivo právě s ohledem na jeho potíže. Výrobní tajemství chápu, ale na druhou stranu než nasypu nemocnému zvířeti něco do misky, musím vědět jaké maso krmení obsahuje.
Je to stejné jako při nákupu mletého masa, taky Vás zřejmě bude zajímat co za masa se v balíčku ukrývá. Ze stejného důvodu mě zajímá i poměr proteinů živočišných oproti rostlinným.
Nezajímám se o složení krmiva z důvodu, že bych si ho chtěl extrudovat na zahradě, ale proto, že na webu podáváte neúplnou a tím pádem zavádějící informaci, která vyvolává další otázky. Věřím, že tajemství Vaší receptury není tajné z důvodu, že byste se měli za co stydět, a proto mi jstě podáte informace, o které Vám opakovaně prosím. V případě, že Vy osobně tyto informace nemáte, odkažte mne prosím na produktového manažera, nebo jiného zaměstnance, který má uvedení produktu na trh na starosti.
 S pozdravem Pavel Kadič


Dobrý den pane Kadici,
 prestoze Vam nemuzeme poskytnout detailni slozeni vyrobku, radi bychom Vam pomohli s vyberem krmiva pro Vaseho pejska.
Napiste nam prosim, které vyrobky chcete pejskovi davat a konkretne, na který protein je pejsek alergicky zjistíme, zda vybraný výrobek/výrobky pro psa obsahují dany protein.

Dekuji a přeji Vam pekny den.

Kamila Blahova


 Dobrý den, pes je věku 4 let, hmotnost 30kg a je alergický na kuřecí bílkovinu. Všiml jsem si, že většina krmiv, nejen Vašich, obsahuje kuřecí tuk, ten je také škodlivý?
 Díky za informace, Pavel Kadič


Dobrý den pane Kadiči,
mám pro Vás bohužel špatnou informaci.

Oddělení kvality prověřilo suchá krmiva pro psy a bohužel v portfoliu Friskies nemáme žádné granule pro psy, které by neobsahovaly bílkoviny a tuky z kuřete.

S úctou
 Kamila Bláhová


To je vše, dále jsem si s paní Bláhovou nedopisoval, mě poskytnutí takových informací rozhodně stačí k tomu, abych si udělal o kvalitě a zdrojích surovin náležitý obrázek.

KATEGORIE
INFORMACE
RYCHLÝ KONTAKT

Vážení zákazníci, zde si můžete registrovat odběr novinek.


TOPlist